• Thirrni Mbështetjen +86 15626227131
  +86 15692423732
Makinë shitëse
 • vetëshërbim shitës makine ekran me prekje 270-1000 copë
    Përshkrimi i produktit makina shitëse në natyrë combo wifi ekran me prekje të zgjuar automat/makinë shitëse mjekësore/makinë shitëse kafe Shënim i personalizuar i përshtatshëm Korsi ngarkese e personalizuar Specifikimi Artikulli 24 orë vetë-shërbim pa shërbim shitës vetë-shërbimi dyqan makinash shitëse Madhësia H1900mm*W1160mm*D750mm Llojet e mallrave Së paku 54 llojet (në varësi të madhësisë së…
 • Monedha e Kombinatit të Shitjes së Makinës dhe Pranuesi i Faturës dhe Pagesa në internet
    Përshkrimi i produktit kafe me birrë frigorifer gumball pije cigare karamele shitje/makinë automatike shitëse/makinë shitëse kombo Shënim: Pamja e personalizueshme Karakteristikat e korsisë së personalizuar të personalizuar: investim i ulët, shpagim i shpejtë, periudha e shlyerjes më pak se gjysmë muaj Specifikimi i makinës së shitjes së kombinuar: Artikull kombo shitëse makinë Kapaciteti i mallit 596-1136pc Dimensionet gjerësia 215*trashësia 83*lartësia 193cm Tensioni 110/220V,...
 • Makinë shitëse për petë me filxhan me furnizim me ujë të nxehtë
      Përshkrimi i produktit tenxhere me ujë të nxehtë makinat shitëse ramen makinën shitëse petë e shpejtë: Pamje e personalizueshme Karakteristikat e korsisë së personalizuar të personalizuar: investim i ulët, shpagim i shpejtë, periudha e shlyerjes më pak se gjysmë muaj Specifikimi i makinës shitëse të kupës së furnizimit me ujë të nxehtë:...
 • Makinë për shitje e lashit Kozmetikë për buzëkuqin për buzët e flokëve
  Përshkrimi i Produktit Shitje me shumicë e makinave të shitjes së qerpikëve Makinë shitëse e qerpikëve/shitje qerpikësh/makinë shitjeje qerpikësh Mundësi e mirë biznesi për të fituar para 2021 Investim i ulët, shpagim i shpejtë, periudha e shlyerjes më pak se gjysmë muaj Shënohet: Pamja e personalizueshme Specifikimi i korsisë së personalizuar të ngarkesave: Emri i artikullit flokët e makinës shitëse dhe…
 • Makinë shitje pambuku Candy Karamele të plota pambuku me lule
  Përshkrimi i produktit Makinë shitëse me karamele me lule të lëvizshme me monedha në filipine/makinë shitëse me karamele pambuku/makina shitëse të zgjuara Përshkrimi i produktit Makinë karamele pambuku me lule automatike, ai përdor dorezë të saktë të robotit në vend ose manual, duke e bërë fillin e karameleve më të qëndrueshëm dhe të saktë Veproni lehtë, ju duhet vetëm të prekni ekranin, zgjidhni…
 • Shërbim automatik i automatit të makinave me kokoshka 19 ekran reklamash inç
  Përshkrimi i produktit ide biznesi të reja shitëse automatike veturë të lirë automatike shitëse/makinë shitëse kokoshka/makina shitëse për shitje 3 gjenerata e makinës për kokoshka vetë-shërbimi Madhësia 50*44*166cm Madhësia e ekranit Ekran reklamues 19-inç Materiali i guaskës fletë metalike me cilësi të lartë Kapaciteti i misrit 40 gota*2 Kapacitet filxhan 60 gota Metoda e dërgesës promovimi i marrjes së kupave Mënyra e pagesës…
 • Shërbim Pink Candy Contton Shitje për Vetë Fëmijë
  Përshkrimi i produktit makina shitëse për fëmijë makina shitëse në Malajzi makinë shitëse në natyrë/makinë shitëse rozë/shitje makine karamele Pasi të futet monedha, një pako sheqer do të lirohet automatikisht, gris paketën e sheqerit, dhe kur drita treguese është e ndezur, futni sheqerin në furrë, pastaj shtypni…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI